Jump to content

[Siłownia] Williams GYM

kole70
 Share

Recommended Posts

zKuuqTE.png

Williams Gym – jest to nowo powstała siłownia, która została założona przez rodzinę Williams, jej początki można było zauważyć w niewielkim miasteczku nieopodal Los Santos. Na początku rodzina dla tamtejszych mieszkańców udostępniała sprzęt do treningów za skromną opłata. Z czasem, gdy siłownia nabrała zaufania i dość sporego zainteresowania wśród lokalnych mieszkańców właściciela zaczęli myśleć o wynajmie lokalu w centrum miasta Los Santos. Pozwoliły im na to środki, które zostały odłożone przez pewien czas, ale również sprzęt, który był na bieżąco kupowany. W siłowni początkowo pracowała tylko rodzina, lecz z czasem z powodów zdrowotnych siłownia została tylko w rękach najmłodszej córki „Moni” Williams. Zostaje sama z dość sporą siłownią, która od pewnego czasu nabiera na ilości klientów i zainteresowaniu. Z czasem w siłowni powstawały grupki ludzi trenujących razem oraz chęć prowadzenia przez trenerów personalnych swoich zajęć właśnie w tej siłowni. Monica z zauważalnego sukcesu siłowni zaczyna wystawiać ogłoszenia dot. zatrudnienia nowych pracowników do obsługi siłowni, oraz szuka nowych kontrahentów oraz sponsorów, którzy chcą zainwestować w kwitnącą siłownie. Wszystkie wcześniej wspomniane czynności wykonane przez młodą dziewczynę zaczynają kończyć się powodzeniem, do siłowni wprowadzany jest coraz to lepszy sprzęt, ale również odżywki dla trenujących, którzy wcześniej wskazywali nami zainteresowanie. W siłowni powstają tematyczne zajęcia dla mężczyzn oraz kobiet, karnety z czasem cenowo zaczynają wzrastać - cena karnetu obejmuje już więcej możliwości niż na samym początku funkcjonowania siłowni w centrum Los Santos.

qgDJNLV.png

(lokalizacja zostanie uzupełniona w przeciągu 24 godzinek)

spacer.png

OOC:

Dzień dobry wieczór, z tej strony Kole70 – stary wyjadacz Role Play ale bardziej z serwerów San Andreas Multi Player. Na wcześniej wspomnianych serwerach miałem możliwość grania już poleciało ponad 11 lat.  Jak wspominając to wszystko pisząc notkę OOC, chciałbym wrócić czasami do tej niewiedzy na temat całego świata Role Play i cieszyć się z beztroskiej gry, nawet gdy popełniałem błędy. A tak coś więcej o mnie, to mogę dodać, że aktualnie posiadam na karku 24 lata i w tym monecie mojego życia pracuje sobie, spędzam czas po swojemu i gram na konkurencyjnym serwerze. Ale przydał mi się taki początek na GTA V, ponieważ znając zasady wszystkie dot. Role Play to miałem taki lekki problem w drożenie się to co było troszkę inne niż na SAMP’ie. Prowadzenie biznesu to dla mnie nie jest problem, myślę, że potrafię to robić ponieważ nie raz miałem z tym styczność i można coś na spokojnie zadziałać. Jeżeli ktoś ma jakieś pytanie do mnie, zapraszam na Discord lub inne formy kontaktu z moją osobą. Do zobaczenia InGame!