Jump to content

[Gastronomia] Dream Restaurant

loxi
 Share

Recommended Posts

1404245345_Beznazwy.png.8cf80dda7404ddc39b7be199333d120f.png

Drodzy klienci, Zapraszamy wszystkich mieszkańców Los Santos do naszej autentycznej, gustownej restauracji Dream Resturant. Wybierz jeden z naszych domowych przepisów rodzinnych, które sięgają pokoleń wstecz. Naszą szczerą nadzieją jest zapewnienie Ci najlepszych amerykańskich doświadczeń od momentu wejścia do drzwi. Od atmosfery po kuchnię, wszystko to jest specjalnie nastawione na czysty kawałek naszych amerykańskich korzeni. Wciąż i zawsze będziemy dążyć do serwowania naszym klientom wyjątkowego jedzenia i zapewniania doskonałej obsługi dla wszystkich, obiekt nastawiony jest na catering wysokiej jakości usługi gorących napojów, zimnych napojów oraz pysznych przekąsek dla wszystkich naszych gości. firma jest Zlokalizowana w Centrum Downtown, zachęcamy do zwiedzania i relaksu przy najlepszym amerykańskim jedzeniu w Los Santos.

Z poważaniem,

Własciciel Dream Resturant.

IMG_20210423_144622.thumb.png.3216eff456fde6ef61f8df1ad71c6be9.png

lokalizacja.png.ceddf5c5ac4159c40e8bc2326e1960bc.png

lusrasafwafwa.png.30eb6f8769ceff507a4bc539d84b4f16.pngmenuxd.thumb.jpg.1779a3c951a2c5ed9181ce2011d9b295.jpg

1887156041_pastedimage0.thumb.png.d2e27f65c3591fc8087455fecfdcf177.png

W przypadku prywatnych imprez lub cateringu, wyślij e-mail do Loxi na adres [email protected] ((Forum PW: loxi))

Ewentualnie skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej strony Na lifevenderze.

ooc:

Siemka chciałbym zrobić fajne miejsce dla graczy, chce, żeby ten biznes się wyróżniał, na tle innych nie ma, to być biznes pod farmienie forsy, planuje organizować eventy z losowaniami na auta, oraz dać pracownikom do furgonetki, którą będziemy dowozić jedzenie do graczy, domów lub na jakieś imprezki, co do mojego doświadczenia z grą rp spędziłem Tysiące godzin na różnych serwerach rp na sampie, oraz gta 5 mam ogromny czas na grę, nieraz dosłownie tylko śpię i wchodzę na serwer roleplay, myślę, że byłbym w stanie się dobrze zając tym biznesem, ponieważ posiadam ogromną ilość czasu na grę.

Edited by loxi

• 2 weeks later...