Jump to content

Moderator - rekrutacja


M1K1
 Share

Recommended Posts

SPOILER_vgaming-bialy-kolor.png

Każdy z moderatorów odpowiada za moderację konkretnych zadań lub działów. Zależnie od ustalonych warunków współpracy może posiadać inne poboczne obowiązki. Moderator w hierarchi znajduje się na tym samym poziomie co Supporter. Jeśli chcesz zajmować się konkretnymi zadaniami, a nie jedynie nadzorem rozgrywki (jak chociażby helper, lub supporter), to ten temat jest dla Ciebie! 
Możesz pilnować porządku na forum bądź discord, opiekować się konkretnymi działami, lub zajmować się kwestiami technicznymi. Wszystko zależy od Ciebie. Oczywiście najpierw musisz napisać podanie, które musi zostać zaakceptowane. Na moderatorów chcemy rekrutować pewne osoby, które poradzą sobie z wyznaczonymi zadaniami. 

 

Potrzebujemy osób:

  • Zaangażowanych
  • Aktywnych
  • Potrafiących współpracować z innymi
  • Kulturalnych
  • Cierpliwych oraz opanowanych
  • Chcących nieść pomoc innym osobom jak i samemu serwerowi


Aktualnie wolne stanowiska:

- Moderator Discord (0/x)
 

Lista będzie stale rozwijana wraz z zapotrzebowaniem na poszczególne miejsca. Jeśli czujesz, że możesz nam pomóc w innej kwestii, która nie jest wymieniona na liście wyżej, wyślij podanie i opisz czym chciałbyś się zajmować. Ewentualnie wyraź chęć pomocy, a być może znajdziemy coś dla Ciebie.

Większa ilość wolnych stanowisk pojawi się w przyszłości, gdy serwer się rozwinie, oraz pojawi się więcej miejsc które należy moderować.

 

 JAK I GDZIE NAPISAĆ PODANIE?


Podania proszę wysyłać na PW Forum do M1K1, temat wiadomość należy odpowiednio nazwać jak w przykładzie "[MODERATOR] M1K1", oraz wypełnić poniższy wzór podania:
 

Cytat

Discord:
Czym chcesz się zajmować?:
Opisz siebie w maksymalnie 10 zdaniach:
Doświadcznie w RolePlay:
Czy miałeś okazje być członkiem ekipy na serwerach roleplay? (Jeśli tak to gdzie, oraz na jakich posadach):
Dlaczego chcesz zostać Moderatorem?:

spacer.png


Temat będzie widoczny przez całe istnienie tego serwisu, oraz aktualizowany w przypadku zmian w zapotrzebowaniu. Osoby które dostaną się do kolejnego etapu rekrutacji, otrzymają odpowiedź pod wiadomością z podaniem - warto również dodać, że jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, to Twoje podanie nie zostało zaakceptowane.

Pod uwagę weźmiemy Wasze zachowanie w grze oraz całokształt na serwerze vGaming.pl

Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.