Jump to content

Dyskusja dot. pojazdów importowanych


Eristo
 Share

Recommended Posts

Cześć, od jakiegoś czasu pracuję nad importem samochodów, aby zróżnicować sposób zakupu pojazdów dostępnych na serwerze i jednocześnie w pewnym stopniu wpłynąć na ich unikalność. 

Wstępny zamysł polega, na stworzeniu puli pojazdów i przypisaniu im konkretnego współczynnika, na podstawie którego otrzymają szansę, na pojawienie się na aukcji internetowej w formie licytacji. Całość ma się odbywać zupełnie losowo bez ingerencji osoby fizycznej. 

Pytanie do was jak i w jakich sytuacjach powinniśmy ograniczać częstotliwość wypuszczania aukcji z takimi samochodami. Z góry uprzedzam, że nie planuję ograniczać graczy pod względem ilości sztuk konkretnego modelu pojazdu. Jednakże myślę, że stopniowe wypuszczanie aukcji z takimi samochodami doda im atrakcyjności na serwerze. 

Możecie również napisać jak często według was powinny się pojawiać takie aukcje i w jakiej formie tj. Ile modeli losować na jeden drop, często, a mało modeli, czy rzadko, a dużo modeli.

Edited by L0st
Link to comment
Share on other sites

mysle ze sama gra dostarcza takich wariantow aut, ze wprowadzenie takiego czegos najbardziej sprawdzilo by sie w systemie rzadko a więcej. biorac jeszcze pod uwage ze polowa serwera bedzie grala w polswiatku to kto wie czy bedzie tam miejsce na takie rzeczy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.