Jump to content

Sanctuary of animals.


kisielowaty
 Share

Recommended Posts

2iYZLwM.png

Schronisko zwierząt znajdujące się na terenie Los Santos, w dobie internetu jak i życia w ciągłym pośpiechu wielu ludzi zapomniało o zwykłych gestach, zaczynając od zwykłego dzień dobry po pomoc zwierzętom w schroniskach. Placówka ma charakter charytatywny, właściciel Ingram Hamish nie jest nastawiony na jakikolwiek zysk finansowy z tego projektu. Dana działalność jest jedną z nielicznych w mieście, lecz coraz bardziej zaczyna cieszyć się zainteresowaniem wśród mieszkańców, gdyż ma najwyższe notowania od początku swoich działań.

Korzenie założenia sięgają początku 2020 roku, gdzie Due wraz ze znajomymi rozpoczęli budowę danego schroniska, przez ostatnie półtora roku projekt rozwinął się na tyle, by twórcy mogli nazwać się pełnoprawnym schroniskiem. "Sanctuary of animals" jest domem dla wielu zwierząt, a z pewnością dla wielu innych dopiero takowym zostanie. Z biegiem czasu w współpracę ze schroniskiem wchodzi coraz to więcej spółek, chcąc szerzyć bezinteresowną pomoc - założyciele są otwarci na wszelakie propozycje, gdy głównym tematem przewodni ma być pomoc pupilom. 

Chętne, wspierające osoby mają szeroki wachlarz do wyboru:

  • liczne zbiórki internetowe lub kontakt z wolontariuszami zajmujący się zbieraniem funduszy do skarbonek,
  • pomoc własna dot. dostarczenia pożywienia, różnych materiałów, które mogą przydać się zwierzętom - na własną rękę,
  • wyprowadzanie zwierzaków na spacery,
  • zgłoszenie chęci wstąpienia w szeregi Sanctuary of animals,
  • rzeczowe zbiórki lub fundacje po uzgodnieniu z właścicielami,
  • i najważniejsze, dopełnienie wszystkich formalności i nadanie własnego domu jednego z pupili.

OOC:

Siema, wpadłem na pomysł stworzenia schroniska dla zwierząt z faktu obycia się skryptem zwierząt na serwerze. Projekt jest nastawiony głównie na interakcję z każdym graczem, tak jak ma to miejsce w prawdziwym życiu. O ile ten pomysł ma prawo wejść w życie to poza zwykłą rozgrywką w miejscu schroniska w grę wchodzą liczne eventy i wydarzenia, jeśli spółka rozwinie się drogą IC. Na ten moment jestem sam ale chętnych zapraszam do współpracy, w sprawie ustaleń i tak dalej zapraszam na dc balonowy#9658
duze pozdro

Edited by kisielowaty
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.