Jump to content

[Studio tatuażu] Freaky Tattoo

SanDruSs
 Share

Recommended Posts

XZTzU2F.png

spacer.png

Freaky Tattoo - to nowo powstałe, w pełni profesjonalne studio tatuaży, znajdujące się w dzielnicy Davis. Nazwa znana z innego miasta, gdzie
funkcjonowanie owego studia nigdy nie zawodziło klientów, którzy korzystali z ich usług. Wszystko wyszło z inicjatywy rodziny Howell, która od dawna
jest zainspirowana tatuażami, jak również posiada ogromne doświadczenie w tej dziedzinie z innego miasta, prowadząc to studio - które z powodu
przeprowadzki zmuszone było do zmiany lokalizacji. Freaky powstało na myśl o mieszkańcach Los Santos, którzy pragną posiadać jak najlepszej
klasy tatuaż, wykonywany w sterylnych warunkach. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, tworzymy szkice wedle zaleceń, wizji oraz
wymagań danej osoby, dlatego wykonujemy je w wszystkich stylach, jak i częściach ciała. Stawiamy przede wszystkim na dobrą
atmosferę, profesjonalne podejście, zadowolenie klienta oraz atrakcyjne ceny. Zaufaj właśnie nam - jesteśmy tutaj dla Ciebie.

spacer.png
signature613f804828ef3.png
spacer.png

Zainspirowało Cię to miejsce? Chciałbyś/Chciałabyś spełnić swoje marzenia o pracy w nim?
Nic trudnego, wpadnij do naszego studia i umów się na rozmowę kwalifikacyjną!
Nie posiadasz doświadczenia? Brak Ci pewności siebie?
Spokojnie zarząd jest od tego by pomóc Ci przyzwyczaić się do nowych warunków
pracy, zaoferować również szkolenia odnośnie wykonywanych przez nas usług.

spacer.png

signature613f6552d0a73.png

spacer.png

sPFUoRx.png

spacer.png
signature613f80836c1d6.png
spacer.png

Hejka! Postawiłam wraz z znajomym @Shinaona studio tatuażu z racji, że mamy doświadczenie, grając nie pierwszy raz jak i prowadząc je.
Odnośnie gry Role Play, nie jestem nowa - parę latek minęło odkąd gram, więcej spędziłam czasu na GTA SAN ANDREAS więc myślę - że damy rade!
Przede wszystkim liczy się dobra zabawa jak i klimacik IG, który chcemy wprowadzić w miarę swoich możliwości czasowych.
Temat oczywiście będzie aktualizowany na bieżąco, gdy serwer już wystartuje. Nie zawiedziemy!
Nie dałam katalogów, oraz cenników - ponieważ jeszcze nie wiadomo jak będzie to wszystko wyglądać.
Nie będę tutaj dalej się rozpisywać, wszystko wyjdzie - gdy dostaniemy tą szansę wykazania się.
Do zobaczonka w gierce! W razie pytań zapraszam na Discord #SanDruŚś#6952.

Edited by SanDruSs