Jump to content

[LSPD] Pytania - Rekrutacja

Recommended Posts

Temat będzie uzupełniany wraz z nowymi pytaniami.

1. (tymczasowe) Złożyłem już podanie, które trwało przez kadencje dwóch liderów którzy odeszli. Czy muszę to napisać od początku?

- Przekleić i wkleić na znak chęci do gry, to obowiązuje tylko osoby który już je napisały dłużej niż tydzień temu od tego momentu (14.09.2021 15:35)

Edited by Hype

On 9/14/2021 at 2:57 PM, Buli said:

Czy jeżeli złożyłem podanie przed odejściem poprzedniego lidera to muszę teraz napisać nowe?

Ze względu na to, że nie mam wglądu czy poprzednie podania były rozpatrzone pozytywnie/negatywnie na ten moment trzeba tak zrobić.

Proszę przekleić poprzednią! Nie pisać od nowa dla czytających.

Edited by Hype

14 hours ago, straznik teksasu said:

Skad bierzecie wiedze o dzialaniu departamentu w USA? Jak wyglada obecna struktura rang we frakcji? Jakie doswiadczenie ma lider w prowadzeniu tego typu frakcji?

1. Skad bierzecie wiedze o dzialaniu departamentu w USA?

- Jest do duża mieszanka wybranych konkretów, głównie z praktycznych działań na filmach w internecie, które przedstawiają prawdziwy obraz zatrzymań,  aresztu i wielu innych akcji - wikipedii czy innych materiałów znalezionych w sieci.
Cała frakcja sobie pomaga i mamy świetną ekipę, tutaj wiele osób ma doświadczenie z innych serwerów czy też platform, i wszelkie błędy czy poprawki są stosowane i razem tworzymy jedność do dobrej gry by było lepiej, a nie siebie wywyższać.

2. Jakie doswiadczenie ma lider w prowadzeniu tego typu frakcji?

- Doświadczenie aktualnie moje jest z przed lat na mniejszych serwerach RP, których nawet nazw nie pamiętam i które padły bardzo szybko. To znaczy, liderem była na nich osoba która była dobrym znajomym i wspominam ją ciepło, miała dobrą wiedzę i byliśmy tam głównie dla funu z gry. Szczegóły z jego liderki przypomniały mi się szerzej po tym, jak co parę osób aktualnie tutaj na vGaming we frakcji sugerowały jakieś poprawki i inne do materiałów jakie zgromadziłem pod grę.

Pytanie było o prowadzenie frakcji, nigdy nie prowadziłem w internecie tak dużej grupy, ale ze względu na wspomniane przez ostatni news wartości jakie pokrywają się i założenia z serwerem sądzę, że jestem odpowiednią osobą na to by naprowadzić frakcję we właściwym kierunku i oczywiście, całe creditsy są wspólne bo bez dobrych ludzi byłoby poniekąd mniej quality niż wygląda to teraz.

Lider dalej jest poszukiwany, lecz jeśli to co zrobiliśmy do teraz wystarczy to będzie decyzja społeczności jak chcą widzieć dalej grę.

3. Jak wyglada obecna struktura rang we frakcji?

- Na moment obecny w ten sposób, aczkolwiek będą małe zmiany właśnie zasugerowane przez osoby, które mają lepszą wiedzę odemnie, za co jestem im bardzo wdzięczny, że można zrobić to lepiej:

1. PO I

2. PO II

3. PO III

4. PO III+I

5. SLO

6. Sergeant

7. Captain

8. Major

9. Colonel

Z dywizji:

- Patrol Units ( w tym Highway )

- Gang & Narcotics

- SWAT

- High Wanted Status

Edited by Hype

21 minutes ago, ADVGierki said:

Chcesz rozwinąć czym jest dywizja High Wanted Status i czemu robicie Highway Patrol o ile dobrze zrozumiałem to co napisałeś pod LSPD?

1. Chcesz rozwinąć czym jest dywizja High Wanted Status?

High Wanted Status u nas zajmuje się łapaniem przestępców o najwyższym wskaźniku poszukiwania, tropieniem ich i tym podobne.

2.  Czemu robicie Highway Patrol o ile dobrze zrozumiałem to co napisałeś pod LSPD?

A czemu nie? Sprecyzuj co masz na myśli zadając to pytanie.

4 godziny temu, Hype napisał:

2.  Czemu robicie Highway Patrol o ile dobrze zrozumiałem to co napisałeś pod LSPD?

A czemu nie? Sprecyzuj co masz na myśli zadając to pytanie.

pewnie dlatego ze w LSPD czytaj LAPD na którym się wzorujemy masz Traffic Division a Highway Patrol jeśli już masz pod inną organizacją.

3 hours ago, lOuFfA said:

1. Jak zaopatrujesz się w sprawę trzymania Immersji?
2. Amerykańska guma czy luźna guma?
3. Macie Mecenasa ds. Immersji i znajomości LAPD?
4. Jak wygląda wasz manual, można go zobaczyć?

1. Na tyle, by grało się przyjemnie a nie zmuszało do nauki dziesiątek kodów i statusów radiowych.

2. To zależy od sytuacji, nie ma lekko w sytuacjach zagrożenia i nie odgrywamy tego, że chodniki są zawsze puste i można po nich jeździć. Możesz sprecyzować o co konkretnie chodzi.

3. Nie, skupiamy się na grze RP, która jest wartościowa dla Wszystkich na przystępnym poziomie a nie na poprawności 1:1 do LAPD z wielu powodów min. patrzenie się 40 minut na odgrywanie szczegółowych akcji jest po prostu nudne i tracisz czas nie tylko swój, ale i osób które na to patrzą, już nie mówiąc o zapomnianym celu akcji, które zasłania monotonna rozgrywka odgrywania wszystkiego 1:1 jak w realu.

4. Manual jest dostępny tylko dla frakcji. Często się zmienia i nie będziemy śledzić zmian w dwóch i więcej miejscach na raz.