Jump to content

Wowo

Wowo
 Share

Recommended Posts

Witam, mam na imię Aleksander i mieszkam w województwie pomorskim. Swoją przygodę z roleplay'em rozpocząłem w roku 2009 na platformie sa-mp, wtedy jeszcze raczkował ów multiplayer i wszystkie serwery z nim związane. Grywałem na rożnych serwerach, zdobywałem doświadczenie jako gracz bijący duty lub świeżak grający blokowiska przy idlewood w gangu, z biegiem czasu również szkodziłem wielu serwerom czy to z ciekawości lub z chęci wywyższania się, ale taka postawa wiele mnie nauczyła. Przede wszystkim znajomości systemów platformy, serwerów co przerodziło się w walkę z nimi, bo udoskonalałem dzięki temu anty cheat, więc z chęcią przeleje doświadczenie w ten projekt, po wielu latach mogę nazwać się weteranem i pomóc innym nowym graczom nauczyć ich dobrej gry role play i respektowania innych użytkowników. Wprowadzić coś więcej niż /me i /do, ale cząstkę dobrej atmosfery, bo tak się tworzą znajomości i jestem jednym z supporterów w ekipie vGaming, więc mam nadzieje, że zostaniemy jak najdłużej. A teraz bardziej nawiązując do mojej osoby -  interesuje się psychologią, MMA, kalisteniką, crackingiem, backendem, podróżowaniem, pentestingiem, gotowaniem. Jestem pomysłodawcą, więc jeśli potrzeba rozwikłać problem, stworzyć masterpiece to śmiało piszcie do mnie. I tak no mogę wymieniać murarza, tynkarza, akrobate, jakbym miał opisywać wszystko to nie starczyłoby strony.

Jak macie więcej pytań to je zadawajcie, a jak chcecie poznać mnie bliżej to przesiaduje na discord Wowo#8662

• Wowo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.