Jump to content

Errmirand


Errmirand
 Share

Recommended Posts

Siemano witam w mojej ku.. rcze jak miło być tu z wami! Nazywam się Mateusz, mam 26 lat. W role play jestem już raczej starym wyjadaczem gdyż mój pierwszy kontakt z serwerami miałem już w wieku 10 lat. Zaczęło się niewinnie od ukończenia fabularnej części GTA SA i wpisaniu w Internet frazy ,,GTA SA online'' i tak pojawiłem się na pierwszym serwerze jaki wyszukałem na platformie SAMP. Początki były trudne gdyż to był mój pierwszy kontakt z czymś takim. Nie poddałem się i parłem w zaparte, polubiłem ten rodzaj rozgrywki i tak poznałem wielu wspaniałych ludzi z którymi spędzam czas do dziś. 

Powiem szczerze jest to moje pierwsze podejście do bycia w ekipie serwerowej, wcześniej jakoś nie zależało mi zbytnio na tym. Zwykle grałem w ZGP typu Włoska Mafia, Meksykański Kartel czy innego rodzaju Moby. Stwierdziłem że po tylu latach przydała by się jakaś zmiana, złożyłem podanie do ekipy i wuala dostałem się. Co więcej pierwszy raz również spróbuje swoich sił w organizacji porządkowej.

A na zakończenie..

macie tu takiego słodkiego Pimpka.                                                                                                                     Do zobaczenia w grze!

                                                                                                                                                                                                      Errmirand.

unknown.png

Edited by Errmirand
Edycja
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.