Jump to content

Jak założyć biznes?


WaderQ
 Share

Recommended Posts

Jak założyć biznes?

Na samym początku polecam zapoznać się z Regulamin Biznesów. Następnie jeżeli masz ciekawy plan i chęci do prowadzenia swojego biznesu należy napisać odpowiedni temat w dziale Aplikacje. Na pewno na odbiór aplikacji i jej przyjęcie bądź odrzucenie, będą miały wpływ wasze logi, zamysł biznesu oraz cała stylistka aplikacji.

Jeżeli chodzi o spoty organizacji to nie zamierzam wam ograniczać w żaden sposób tworzenia ich oraz waszej rozgrywki. Wtedy w nazwie dodatkowo wpisujecie do jakiej to organizacji przestępczej będzie należeć dany spot i wrzucacie temat tak jak inni w dział Aplikacje. Oczywiście wszystkie spoty mają być w granicach rozsądku. Nie chcę wraz z opiekunem organizacji przestępczych widzieć osób z gangów ulicznych zakładających jakąś budkę z burgerami czy innym fastfoodem.

Wszystko na temat tego, co chcę otrzymać w aplikacji jest już umieszczone w regulaminie. Temat biznesu/spotu ma być nazwany według wzoru "[Rodzaj Biznesu] Nazwa Biznesu", bądź jeżeli to spot: "[Nazwa Organizacji Przestępczej][Rodzaj Biznesu] Nazwa Biznesu".

Na start serwera administracja jest wam w stanie zaoferować darmowy budynek bądź pojazd do danego biznesu. Wraz z rozwojem serwera będziemy stopniowo zmieniać tę zasadę i za budynki oraz pojazdy trzeba będzie zapłacić symboliczną kwotę edolarów.

W razie jakichkolwiek zmian będziecie informowani na bieżąco, a temat w razie potrzeby będzie edytowany. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.